Aksesuar Ürün Çekimi

Aksesuar ürün çekimi dendiğinde akla ilk gelen ayakkabı ve çanta çekimi olsa da, aksesuar kategorisi birçok ürünü içermektedir. Aksesuar ürün çekimi, moda fotoğrafçılığının yan dalı olarak görülmektedir ve bu alanda özellikle aksesuar niteliği taşıyan tekstil ürünlerinin tanıtımı yapılmaktadır. Aksesuar ürün çekiminin, markanın kurumsal yüzünü yansıtması ve etkileyici nitelikler taşıması oldukça önemlidir.

Ayrıca aksesuar ürün çekimleri, müşteriyi satın almaya ikna etmek açısından da büyük önem taşımaktadır

Aksesuar ürün çekimi

Aksesuar Ürün Çekimi Hizmeti

Firmamız tarafından yapılan aksesuar ürün çekimleri elektronik ticaret sitelerinde, dergi ve kataloglarda, billboard ve afişlerde ve son olarak sunumlarda kullanılabilecek şekilde tarafınıza hazır olarak teslim edilmektedir

Aksesuar Ürün Çekimi Neden Gereklidir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte satışların çoğu artık e-ticaret sitelerinden yapılmaktadır. Hal böyle olunca ürünlerin çekimi ve doğru yansıtılması büyük önem taşımaktadır.  Bu işlem sadece profesyonel fotoğraf çekimleri ve yine profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır.

Örneğin cep telefonundan çekilen ürün fotoğrafına kıyasla profesyonel makineyle, doğru ambiyans ve ışık kullanılarak çekilmiş ürün fotoğrafları müşteride daha fazla alma isteği uyandırmaktadır.

Aksesuar ürün çekimi

Online alışveriş siteleri örnek verilecek olursa, ürünü canlı şekilde görmeyen müşteri sadece fotoğraf üzerinden fikir yürüttüğünden ürün çekimi tam da bu noktada büyük önem taşımaktadır. Firmamız tarafından yapılacak profesyonel aksesuar ürün çekimi size bu avantajları kazandırabilir:

  • Aksesuarlarınızın satış miktarını arttırır,
  • Müşterilerinizi, ürünü satın almaya daha kolay ikna eder,
  • Teslim edilen fotoğrafları her türlü platformda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz,
  • Fotoğraflar ile ürünün uluslararası tanıtımını yapabilirsiniz,
  • Ürünün dikkat çeken noktaları vurgulandığından üründe hayranlık uyandırır,
  • Markanızın değerini arttırır.

Profesyonel Aksesuar Ürün Çekimi

Profesyonel aksesuar ürün çekimi sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize çarpıcı bir şekilde sunabilir ve akıllarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Aksesuar ürün çekimlerinin bir profesyonel tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır. Ürün çekim işlemleri, isteğe bağlı olarak stüdyolarda yapılabilir.

Ürün çekimi yapılırken ışık ve konsept oldukça büyük önem taşımaktadır. Fon rengi ile ürüne istenen odak ve çekicilik ayarlanır. Son olarak fotoğraflar photoshop programı ile istenen değişiklikler yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

 

Ürün Çekimi Çalışmalarımız