Dekorasyon Ürün Çekimi

Dekorasyon ürün çekimi, genellikle ev içerisinde kullanılacak aksesuarlar, çeşitli mobilyalar ve yine ev eşyaları üzerinde yapılan fotoğraflama işlemine verilen addır.

Dekorasyon ürün çekim işlemlerinde, en ideal yaşam alanı görüntüsünü göstermek baz alınır. Fotoğraf çekimi, ürünleri müşteriye tanıtmak ve satış yamak için kullanılır.

Her yıl yeni çıkan kreasyonlarla birlikte, dekorasyon ürün çekimleri de tekrarlanır.

Dekorasyon Ürün Çekimi

Dekorasyon Ürün Çekimi Hizmeti

Dekorasyon ürün çekimleri elektronik ticaret sitelerinde, katalog ve dergiler üzerinde, afiş ve billboardlarda son olarak toplantı ve sunumlarda kullanılabilir.

Dekorasyon Ürün Çekimi Neden Gereklidir?

Dekorasyon ürün çekimleri ürün tanıtımı açısından büyük önem teşkil etmektedir. Dekorasyon ürün çekimi işlemi, en dikkat edilen ürün çekim işlemlerinden biridir. Müşteriye ürünün tüm detaylarıyla göstermenin yanı sıra ürünün yaşam alanı içerisinde nasıl görüneceğini göstermek de oldukça önemlidir. Profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken dekorasyon ürün çekimi, doğru yapılmadığı taktirde satışları yükseltmek yerine azaltabilir.

Dekorasyon Ürün Çekimi

Normal ürün çekimlerine kıyasla dekorasyon ürünlerinin fotoğraflarını çekmek çok daha zordur. Dekorasyon ürünleri tek başına çekilemeyeceğinden büyük bir prodüksiyon ve stüdyo gereklidir. Müşterinin isteğine bağlı fabrika ve firmalar içerisinde de çekilebilen dekorasyon ürün çekimleri, ayrıca çok fazla emek gerektiren işlerdir.

İsteğe bağlı olarak çekimler mankenli ya da mankensiz yapılabilir. Çekim öncesinde bir konsept belirlenmesi önemlidir. Çekin sırasında tripod gibi araçlar kullanılmasına sık rastlanır. Firmamız tarafından yapılan dekorasyon ürün çekimleri, kaliteli görseller halinde son rötuş işlemleri gerçekleştirildikten sonra tarafınıza teslim edilir

Firmamız tarafından yapılan dekorasyon çekim işlemleri tarafınıza aşağıda yer alan avantajları da kazandırır.

  • Profesyonel fotoğraflar ürünlerinizin satışını arttırır.
  • Ürünlerinizin tanıtımı için kaliteli fotoğraflar elde etmenizi sağlar.
  • Ürünleri tüm detaylarıyla birlikte tanıtır.
  • Reklam ve pazarlama gelirlerinizde artış olmasını sağlar.
  • Fotoğraflarınız binlerce kişi tarafından görüntülenebilir.
  • Markanızın değerini arttırır ve imajınızı yüceltir.

Ürün Çekimi Çalışmalarımız