Mankenli Ürün Çekimi

Ürünlerin tanıtımı için yapılan mankenli ürün çekimi, değişiklik yaratmasının yanı sıra müşterilerin algısını etkileyerek satışları direkt olarak etkilemektedir. Mankenli ürün çekimleri sayesinde müşteriler, kıyafet ve aksesuar gibi ürünlerin insan vücudu üzerinde duruşunu direkt olarak görerek satın alma olasılığını arttırır. Ayrıca modelli ürün çekimi, markanın kurumsal imajını da arttırmaktadır. Modelli çekimler sayesinde ürünün çizgileri, renkleri ve diğer tüm detayları bir bütün olarak sergilenmektedir.

Mankenli Ürün Çekimi Hizmeti

Tekstil ürünleri üzerinde yapılan mankenli çekimler sırasında doğru ışık kullanımı ile beraber ürünlerin beden üzerinde ki duruşu ve ürün detayları fotoğraflara doğrudan yansıtılır ve müşterilerin bir sürprizle karşılaşma olasılığı azalır. Bu sayede markalar kötü yorumlardan da korunmuş olur.

Mankenli çekimler sırasında profesyonel modellerle çalışmak önemlidir. Firmamız tarafından yapılan mankenli ürün çekimleri sırasında doğru renkler, doğru mankenler ve doğru aydınlatmalar tercih edilerek ürünün müşteri üzerinde hayranlık uyandırması hedeflenir ve profesyonel çözümler sunulur.

Neden Mankenli Ürün Çekimi Tercih Edilmelidir?

Mankenli ürün çekimleri, genellikle kıyafet, aksesuar ve iç giyim sektöründe tercih edilmektedir. Bu durumun sebebi manken ile birlikte gerçekleştirilen çekimlerin markaya yaratıcılık imkanı sunmasıdır.

Bir ürün, manken ve çeşitli konseptler ile sınırsız stiller belirlenebilir. Bu sayede geniş kitlelere hitap etmek amaçlanır. Stil aşamasında ürünler kadar mankenin saç ve makyajı da büyük önem teşkil etmektedir.

Mankenli ürün çekim işlemleri diğerlerine göre biraz daha maliyetli olabilirler. Diğer ürün çekimlerinin yanı sıra bu aşamada mankenin görünümü için de belirli bir miktar gereklidir. Ancak maliyete doğru oranlı olarak ürünün satışlarının da arttığı gözlemlenmiştir.

Ürünler ile poz verecek profesyonel mankenler, en iyi tercihtir. Cansız veya hayalet mankenlerin yanı sıra kişiler, görsel olarak daha şıktır ve ürüne göre pozisyon alabilir. Mankenli ürün çekimleri isteğe bağlı olarak firma içerisinde, stüdyoda veya dış mekanlarda yapılabilir. Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mankenli Ürün Çekimi Hizmeti