Adana Ürün Çekimi

Adana Ürün Çekimi

Admin uruncekimi Mart 11, 2021
Adana Ürün Çekimi

Adana ürün çekimi ekibi olarak, yıllardır süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizin hak ettiği değeri bulması ve müşterileri daha kolay çekmek adına ürün çekimi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Son teknolojiye sahip ekipmanlar ve profesyonel kadromuz ile birlikte, oldukça mühim bir hazırlık sürecinden sonra tüm ürünlerin çekimi konusunda müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktayız.

Ürün çekimi işlemi tamamlandıktan sonra rötuş ve photoshop işlemleri Adana ürün çekimi ekibi olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Adana ürün çekimi ekibi olarak, tüm işlemler sonucu elde edilen görseller tarafınıza hazır şekilde teslim edilmektedir. Hizmetlerimiz arasında aksesuarlar, kozmetik ürünleri, dekorasyon ürünleri, iç ve dış giyim olmak üzere birçok alan bulunmaktadır.

Adana Ürün Çekimi

Ürün çekimi, fotoğraf çekimi ve video çekimi olarak iki ana başlık altında incelenmektedir. Fotoğrafçılık, ürünlerin müşteriyi çekecek şekilde, detaylara önem vererek fotoğraflandırılmasıdır. Bu işlem sırasında arka plan, ışık gibi etkenler oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Video çekimi ise ürünlerin kısa bir şekilde tanıtımı yapılmasıdır. Bu işlem sırasında ürünlerin detayları göz önüne çıkarılır ve müşteride alıcı bir etki yaratmak hedeflenir.

Ürün Çekimi ve E-Ticaret

E-ticaret, müşterilere dokunamadıkları ürünü dijital ortamda pazarlamak olarak da açıklanabilir. Bu noktada satış yapmak için ürün çekimi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Doğru fotoğraflar ile aynı ürünü yüzlerce ve binlerce müşteriye satma olanağı yakalayabilirsiniz.

Oldukça özen gösterilmesi gereken bir süreç olan ürün çekimi sürecinde ekibimiz planlı, düzenli ve disiplinli bir hizmet ile müşterilerine en iyi sonuçları sunmaktadır. Ürün çekim işlemi öncesinde dikkat ettiğimiz konular aşağıda ki gibi sıralandırılabilir:

  • Ne tür ürünlerin fotoğraflarının çekileceği belirlenir ve ürünlerin sınıflandırılması yapılır.
  • Fotoğraf çekiminin nerede yapılacağı belirlenir. Çekim işlemleri stüdyoda ya da firmada yapılabilir.
  • E-ticaret ürünlerinin fotoğrafları çekiliyorsa barkod numarası ve dosya adlandırılma yapılır.
  • Fotoğraf çekimi sırasında paketleme ve fotoğrafı çekilecek ürünün zarar görmemesi için gereken planlama yapılır.
  • Ürünün türüne göre fotoğraflama yapılır ve ihtiyaca göre ekstra ekipmanlar temin edilir.
  • Ürün fotoğraflarının türleri belirlenir.
  • Kaç fotoğraf ve kaç kare çekileceği belirlenir.
  • Fotoğrafların türlerine karar verilir. Fotoğrafların teslim alınacağı uzantı (.jpeg, .png vs.) belirlenir.
  • Son olarak ürün çekimi sonucunda elde edilen fotoğraflar elde edilir.
Paylaş

İlgili İçerikler

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *